صرافی غیر متمرکز سوشی

صرافی غیر متمرکز سوشی

در این مطلب چه می خوانیم:

 

آیا شما هم جز آن دسته افرادی هستید که دارایی های دیجیتال خود را هولد کردین و از آن ها داخل یک کیف پول نگه داری می کنید؟ خوب ساده ترین راه هم همین است ، رمز ارز خریداری کنید و آن را در کیف پول خود هولد کنید تا از رشد آن ها سود دریافت کنید.

اما آیا می دانستید که می توان با استفاده از امور مالی غیر متمرکز یا Decentralized Finance که به اصطلاح به آن DeFi می گویند، در نوسانات بازار بر روی دارایی های خود، بهره هم دریافت کنید؟

خوب پس بهتره تو این مقاله با سوشی آشنا شوید. سوشی یک پلتفرم DeFi است که به کاربران اجازه می دهد تا از طریق هولد کردن دارایی های دیجیتال خود و همچنین استیبل کوین ها و حتی اتریوم سود کسب کنند

با کمک بخش های مختلف سوشی، مثل فارمینگStacking ،Farming می توانید با ریسک بسیار کم ، سود زیادی را دریافت کنید.اینطوری هم زمان هم دارایی خود را هولد کرده اید و از رشد قیمت آن سود دریافت می کنید و هم از آن دارایی به طور مستمر در آمد غیر فعال دارید.

کار با پلتفرم سوشی بسیار امن و آسان است. تنها چیزی که به آن نیاز دارید، یک والت یا کیف پول است که در آن دارایی های دیجیتال خود را ذخیره می کنید.

Sushi.com به شما کمک می کند تا یک روش جدید درآمد از کریپتو را برای خود خلق کنید.

شما می توانید با تامین نقدینگی در استخر های سوشی، در درآمد حاصل از انجام تراکنش ها با سوشی سهیم باشید.

از آن جا که هدف اصلی سوشی فراهم آوردن یک صرافی واقعا غیر متمرکز است و چون نقدینگی توسط کاربران سوشی فراهم می شود، تمامی هزینه های تراکنش ها ، دوباره به خود کاربر ها باز می گردد.

در حال حاضر حجم تراکنش های انجام شده در پلتفرم سوشی صدها ملیون دلار است و 25 % از کل هزینه های تراکنش برای این حجم از نقل و انتقالات ، به طور مستقیم به کاربران سوشی باز می گردد.

اگر حجم روزانه را معادل 400 ملیون دلار در نظر بگیریم ، یک ملیون دلار هزینه تراکنش ، فقط در یک روز به کاربر ها بر گردانده می شود. همین موضوع باعث محبوبیت پلتفرم سوشی و استخر های تامین نقدینگی آن شده است.

مثلا اگر شما داخل کیف پول خود اتریوم و توکن سوشی داشته باشید، به راحتی می توان به یک Liquidity Provider تبدیل شوید و درآمد غیر فعال روزانه کسب کنید.

برای این کار ابتدا باید وارد سایت Sushi.com شوید، کیف پول خود را به این پلتفرم لینک کنید، و بعد از آن در قسمت Liquidity توکن های خود را وارد استخر کنید.به این ترتیب چون به یک تامین کننده نقدینگی برای پلتفرم تبدیل می شوید ، سوشی هم هر روز بخشی از هزینه های تراکنش شبکه رو با شما به اشتراک می گذارد.

 

فارمینگ Farming

خوب می رسیم به بخش فارمینگ پلتفرم سوشی.این بخش هم یک روش جذاب را برای کسب درآمد غیر فعال تعبیه کرده است.در بخش Yeild Farming کاربران به ازای استیک کردن توکن های خود، توکن سوشی را به عنوان پاداش دریافت می کنند.این بخش بیش از صد گزینه یا Pair مختلف را برای استیک فراهم کرده که می توانید هر کدام از آن ها را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

این لیست و همینطور درصد سالیانه پاداش آن ها به صورت مداوم در حال به روز رسانی است تا هر روز استخر های محبوب تری را برای کاربرها پیشنهاد دهد.

بعضی از این فارم ها گاهی اوقات پاداش های دو برابر فارم های معمولی هم دارند. برای وارد شدن به این فارم ها باید توکن های مد نظر را در ولت خود داشته باشید یا اینکه در قسمت Swap خود پلتفرم سوشی آن ها را تغییر دهید، یعنی یک توک بدید و در ازای آن یک توکن دیگر دریافت کنید.

بعد از استیک کردن این توکن ها ، فقط باید منتظر باشید تا درآمد غیر فعال به صورت خودکار به شما پرداخت شود.

همانطور که در این مقاله توضیح داده شد ، سوشی سواپ یک دکس یا صرافی غیر متمرکز است که بر بستر اتریوم در حال فعالیت است .یعنی هم می توان در آن توکن خریدو فروش کنید یا به اصطلاح Swap کنید و یا این که در آن درآمد غیر فعال داشته باشید.

از آنجایی که مسائل قانون گذاری در حال تبدیل شدن یک معضل برای صرافی های متمرکز مثل بایننس می باشد، بهتر است که کم کم کار با صرافی های غیر متمرکز را نیز یاد بگیرید. برای این کار بهتر است دکس های معتبر را بشناسید و حتی الامکان برای مسائلی به جز ترید روزانه، بقیه فعالیت ها مثل استیک و هولد را در دکس های معتبر انجام دهید.

سوشی یکی از صرافی های غیر متمرکز معتبر است که رتبه ی آن بین دکس های دیگر 8 می باشد ، پس می توان گفت از نظر حجم معملات و امنیت پلتفرم ، رتبه خوبی دارد .

 

توکن سوشی

توکن سوشی ، به همان اسم سوشی می باشد و در حدود 8 دلار قیمت دارد و در صرافی های معتبر از جمله بایننس لیست شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این مطلب چه می خوانیم: