خدمات مرکز معامله گران تهران

جلسات تحلیل تکنیکال و فاندامنتال

هر تحلیل با توجه به دیدگاه و سو گیری ذهنی هر شخص میتواند متفاوت باشه، پس خیلی خوب میشه که بتونیم تحلیل های افراد فعال در این حوزه رو بشنویم تا بتونیم تصمیمات بدون سو گیری ذهنی بگیریم. در این جلسات از اساتید فعال در حوزه بازار های مالی بهره میگیریم که میتونه بسیار در تصمیمات درست کارساز باشه.
همچنین با به اشتراک گذاشتن تحلیل های خود و مباحثه در مورد این تحلیل میتوانیم از مشکلات منطق تحلیل خود آگاه باشیم که به ما کمک میکند در تحلیل های آینده دقیق تر باشیم.

جلسات تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ما هر هفته در محل مجموعه برگزار میشه که میتونه مارو برای تحلیل بهتر و در نتیجه معامله بهتر و پر سودتر کمک کنه.

اکانت رایگان سایت های معتبر تحلیلی

برای آنکه بتوانیم تو بازار های مالی سود کنیم نیاز به داده های قابل اتکا و به روز داریم. این داده ها به صورت رایگان جایی وجود ندارن و برای اینکه بتونیم تو این بازارها موفق باشیم نیاز به داده های متفاوت از چندین سایت داریم که برای هر کدوم باید هزینه های دلاری زیادی پرداخت کنیم، طبیعتا خرید این اکانت ها برای همه ممکن نیست ولی اینجا همه این داده ها رایگان در اختیار شماست.

در حال حاضر اکانت دو سایت معتبر رمزارز glassnode و santiment رایگان در اختیار شما قرار میگیره.

جلسات مشاوره و روانشناسی معامله گری

بعد از تحلیل نیاز به خودشناسی (آشنایی با خود از دیدگاه بازدهی مورد انتظار, ریسک قابل قبول، مدت زمانی که میتوانیم صبر کنیم, روانشناسی خود و…) داریم که بتونیم این تحلیل ها رو به ترید های موفق برسونیم. ترس و طمع از احساساتی هستند که میتونن انسان رو در گرفتن تصمیمات نهایی دچار اشتباه کنن. می توان گفت که بخش مهمی از ترید موفق را این قسمت تشکیل می دهند و فرق اصلی تریدر حرفه ای و آماتور در این قسمت است.

در این جلسات به شما کمک می کنیم که با این عواطف بهتر آشنا بشید تا به تصمیمات موفق تری برسید و همچنین شما را در مسیر تریدر حرفه ای شدن راهنمایی کنیم.