آشنایی با ارز دیجیتال DERO

ارز دیجیتال DERO

در این مطلب چه می خوانیم:

خصوصی نگه داشتن حریم کاربران در زمان انجام معاملات یکی از دغدغه های بلاک چین هاست. اولین پروژه ارز دیجیتالی که تلاش کرده است که بلاکچین اثبات کار را با ساختار بلوک DAG و معاملات ناشناس ترکیب کند Dero نام دارد. مدت زمان مشخص شده برای هر بلوک ۱۲ ثانیه می باشد و به علت مقاومت بالایی که برای تولید بیشتر هش دارد، دارای مقیاس پذیری بالایی است.

ویژگی‌های ارز دیجیتال درو (DERO) چیست؟

Dero بهترین ویژگی های پلتفرم‌های مونرو، نانو، اتریوم و بیم را انتخاب می کند و سپس آن‌ها را با هم ترکیب می‌کند. در واقع می توان گفت ، این پلتفرم بیش تر از آن‌که وقت خود را صرف بازاریابی کند، اعتقاد به تکمیل فناوری خود دارد. انتظار می رود پس ازپایان این روند ، قیمت خود ارز دیجیتال هم افزایش یابد.

بد نیست بدانید که مونرو الگوی درو در زمینه‌ی پولشویی می باشد. اما به دلیل ترکیب شدن با قراردادهای هوشمند اتریوم ، می‌تواند به عنوان فرصتی بزرگی برای برنامه‌هایی که نیاز به تحکیم قدرت خود دارند مورد استفاده قرار گیرد.

حریم خصوصی مناسب برای مواردی مثل رأی دادن، خدمات سپرده گذاری، تأیید اعتبار/ تأیید آدرس و غیره می باشد، که تعدادی از اهداف قانونی ارائه شده به وسیله این قراردادهای هوشمند خصوصی می باشند.تبدیل شدن Dero به یک برند می‌تواند ترس افراد را از ارزهای دیجیتال از بین ببرد. آن‌ها با فناوری، چشم انداز و پیشرفتی که تاکنون نشان داده‌اند، می‌توانند از جایگاه خوبی در دنیای کریپتو برخوردار شود.

آینده ارز دیجیتال (DERO)

ارز دیجیتال dero از زبانهای Solidity و Golang پشتیبانی می کند. Dero همچنان در مرحله توسعه می باشد و تعدادی از ویژگی‌ها و بهینه سازی‌های مورد نظر همچنان در مرحله‌ی تولید است.

این پلتفرم قصد دارد به وسیله پروتکل کریپتو نوت، خود را به فناوری کاملاً جدید بلاکچین تبدیل کند که توابع پروتکل سلاح سرد و توابع جدید کنترل قرارداد هوشمند را با یکدیگر ترکیب کند هسته کریپتو نوت در حال به روزرسانی زبان golang می باشد.

DERO درو

درباره ارز دیجیتال Dero

ارز دیجیتال Dero دارای نماد اختصاری DERO می باشد که با داشتن ارزش بازار حدود ۱۲۳.۷۳ میلیون دلار، رتبه ۲۷۸ بازار را به خود اختصاص داده است و سهم آن ۰.۰۰۷ درصد از کل بازار است. قیمت هر واحد از Dero در حال حاضر برابر است با قیمت ۹.۹۰ دلار، که با در نظر گرفتن نرخ تتر ۲۹,۹۸۵ تومان معادل ۲۹۷,۰۶۵ تومان می باشد و روزانه حجمی در حدود ۹۱۷.۵۲ هزار دلار مبادله می شود. بالاترین قیمت Dero در تاریخ ۱۸ مهر ۱۴۰۰(10 October 2021) ثبت شده است که معادل ۲۷.۲۸ دلار بوده که هم اکنون %۶۳.۶۹ پایین‌تر از آن زمان می باشد. تعداد واحدهای در حال گردش Dero ۱۲.۴۹ میلیون و تعداد کل واحدهای آن برابر است با ۲۱ میلیون. فعال ترین صرافی که در حال حاضردر آن Dero معامله می‌گردد، صرافی KuCoin  است که دارای سهم %۲۸.۵۷ از حجم معاملات در روز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این مطلب چه می خوانیم: