معرفی پروژه متاورس بزرگ Bloktopia

Bloktopia

در این مطلب چه می خوانیم:

بازی بلاک توپیا (Bloktopia) و ارز دیجیتال Blok به تازگی هم کاری خود را با پلتفرم بلاک چینی الروند (Elrond) شروع کرده است. و از جدید ترین کسب و کارهای رمز ارزی در حوزه متاورس می باشد. در این میان شرکت فیسبوک هم با تغییر اسم خود به متا (Meta)، با حمایت از تکنولوژی متاورس ادعا کرد که متاورس می تواند به ارتباط بهتر افراد و رشد کسب و کارها کمک کند.

متاورس ؛ تازه‌ترین هایپ فضای ارز دیجیتال

بحران کووید-19 و نیاز های حاصل از آن باعث رشد متاورس شد، متاورس یک دنیای مجازی است که قابلیت به اشتراک گذاری تجارب توسط افراد مختلف حتی زمانی که در یک مکان نیستند را به وجود آورده است. دنیای مجازی متاورس به افراد این اجازه را می دهد کارهایی که در دنیای واقعی قادر به انجام آن نیستند را، انجام دهند.با وجود ترسناک به نطر رسیدن این فناوری، غیر قابل انکار است.

بازار جهانی متاورس تا سال 2025 بر اساس پیش بینی شرکت تحقیقاتی Strategy Analytics، ارزشی در حدود 280 میلیارد دلار خواهد داشت.

در دنیا متاورس ارتباط اجتماعی، سرگرمی، بازی، ورزش، کار، آموزش و تجارت برای مادی کردن اینترنت وجود دارد، پس افراد قادر خواهند بودبه تعامل بپردازند و به جای منفعل بودن، بخش واقعی و مهمی از این تجربه باشند.

متاورس رمز ارزی بلاک توپیا چیست؟

بلاکتوپیا یک آسمان‌خراش واقعیت مجازی است که به افتخار 21 میلیون واحد بیت کوین دارای 21 طبقه می باشد، که یک رمز ارز محلی به نام BLOK دارد. این متاورس که یک واقعیت مجازی است به منظور تبدیل شدن به یک مرکز آموزشی-سرگرمی برای تمام سطوح تجربه رمز ارزی می باشد.

این برج مجهز به تکنولوژی پیشرفته است که از یک دنیای در حال زوال بلند شده است، اقتصاد آن مبتنی بر NFT است کهامکان مالکیت زمین و توسعه آن را تحت عنوان یک ملک واقعیت مجازی به افراد می دهد و آن ها قادر خواهند بود که با تبلیغات ، فرصت‌ کسب درآمد بدست آوردند.

بلاکتوپیا

ارزهای دیجیتال، بلاک چین و متاورس همگی به منظور ساختن یک مرکز غیرمتمرکز برای بازیکنان، سرمایه‌گذاران، توسعه‌دهندگان و کارآفرینان آینده به وجود آمده است.

بلاکتوپیا به منظور پشتیبانی از 4 جنبه اصلی خود یعنی یادگیری (Learn)، کسب درآمد (Earn)، بازی (Play) و خلق (Create)، از ارز دیجیتال پالی گان (Polygon) بهره می گیرد و بر روی یک موتور بازی که دارای چندین پلتفرم است و Unity (محصول بنیان‌گذاران واقعیت مجازی سونی پلی استیشن) نام دارد، تشکیل شده است. متاورس به افراد این امکان را می دهند تا در یادگیری ابتدایی و پیشرفته شرکت کنند، امکان بازی با دوستان را فراهم می آورد و سایر کارها از این قبیل.

شبکه ارزی بلاکتوپیا همانند یک مرکز خرید بزرگ است که در آن فروشگاه‌ها در کنار هم مشغول به انجام فعالیت‌ و انجام کسب و کارهستند و پروژه‌ها، صرافی‌ها، اینفلوئنسرها یا برندهای ارز دیجیتال، محتوا و پیام‌ها خود را به عرضه نمایش قرار می دهند.

بلاک توپین‌ها (Bloktopian) از اعضای متاورس بلاک توپیا هستند و هچنین هولدر ارز دیجیتال BLOK می باشند. در دنیای متاورس، بازیکنان به اطلاعات و محتوای گیرای رمز ارزها در یک مکان واحدو مشخص دسترسی خواهند داشت. بلاکتوپین‌ها از طریق مالکیت املاک و مستغلات، تبلیغات، قادر به یادیگیری ، بازی و کسب درآمد می باشند.

هولدرهای توکن BLOK قادر به خرید و مدیریت ویژگی‌هایی متاورس بلاک توپیا است.

BLOK

همکاری الروند با متاورس ارز دیجیتال بلاک توپیا

بازیکنان به طور پیش فرض در طبقه اول شبکه ارز دیجیتال بلاکتوپیا مستقر خواهند بود،از این رو دفتر مرکزی مجازی الروند نیز به عنوان یک «مستاجر اصلی»، در طبقه اول قرار خواهد داشت. Elrond اجازه نمایش حداکثر یک سالن سفارشی را دارد و شامل محتواهایی مثل عملکردهای اکوسیستم رمز ارزی یا مستندسازی است که در یک مکان مجازی ارائه می گردد.

چه کسانی از بلاکتوپیا بازدید خواهند کرد؟

یک تحقیق نشان می دهد که ، 90 درصد بازیدکنندگان متاورس ارز دیجیتال بلاک توپیا را مردان با رده سنی 18 تا 34 سال تشکیل خواهد داد. این افراد علاقه مند به رمز ارزها و توکن‌های غیر قابل تعویض هستند ودرآمد آن ها در حدود 20 تا 50 هزار می باشد.

یادگیری، کسب درآمد، بازی و خلق؛ چهار ستون متاورس رمز ارزی بلاک توپیا

همانطور که در بالا گفته شد، متاورس بلاکتوپیا از چهارعنصر یادگیری، کسب درآمد، بازی و خلق تشکیل گردیده است .

یادگیری

بلاک توپیا مرکزی است که در آن کاربران می توانند درباره دنیای ارز دیجیتال یاد گیری کنند.

کسب درآمد

بلاکتوپین‌ها فرصت‌های کسب درآمد زیادی از طریق خرید ملک و حتی سوداگری به وسیله آن به صورت فروش مجدد با قیمت بالاتر یا اجازه به یک مستاجر دارند. از دیگر فرصت‌های کسب درآمد در متاورس رمز ارزی بلاکتوپیا می‌توان به درآمد منفعل، استیکینگ و تبلیغات اشاره کرد.

بازی

کاربران می‌توانند از طریق تعامل در دنیای متاورس به استراحت، خوش‌گذرانی، معاشرت و رقابت با دوستان خود بپردازند.

خلق

کاربران قادر خواهند بود به وسیله یک ابزار ساخت ساده، با استفاده از خلاقیت خود برای تولید صحنه‌، اثر هنری و حتی شرکت درمراسم ها برای بردن جوایز بهره ببرند.

ارز دیجیتال BLOK چیست؟

توکن‌های BLOK امکان خرید NFTها را فراهم می‌کنند که نشان دهنده مالکیت REBLOK و ADBLOK می باشد.

REBLOK خرید ملک در بازی بلاکتوپیا می باشد که می‌تواند به صورت مالکیت انحصاری و نمایش آن از طریق یک رمز ارز NFT واحد، یا به صورت مالکیت مشترک و نمایش آن از طریق چند توکن غیرمثلی باشد. همچنین مالکان این امکان را دارندهمانند خرید در دنیای واقعی ، REBLOK خود را اجاره دهند. بهترین طبقات آسمان‌خراش بلاک توپیا طبقات یکم، ششم و بیست و یکم می باشد.

ADBLOK منبع درآمدی است که از تبلیغات بلاک توپیا بدست می آید. قسمتی از کارمزدهای تبلیغات بین هولدرهای ارز دیجیتال BLOK توزیع می گردد.

بیشترین مقدار توکن BLOK برابر است با 200 میلیارد واحد و 8.342 میلیارد واحد از آن در حال گردش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این مطلب چه می خوانیم: